Gaming versiyonu olmayan ürün neredeyse kalmadı!

Gaming ürünlere bize normal şartların aksine, üstün özellikler ve şahane tasarımlar vadediyor. İşte karşınıza, RU13 RPORT 4 PORTS USB HUB…

 

RU13 RPORT 4 PORTS USB HUB, LED aydınlatmasıyla rengarenk, ışıl ışıldır… 127 Hi-speed, 1.5, 12, 480 MBPS özelliklerine sahiptir. 4 USB Port’u bulunmaktadır. Tasarımı ergonomiktir. Tak çalıştır şeklinde kullanılır, pratiktir. RU13 RPORT 4 PORTS USB HUB, 3.0 USB bir ürün sahibi değilseniz, sahip olduğu 2.0 USB teknolojisiyle sizin için idealdir.

Malzeme kalitesi yüksektir ve sapasağlamdır. Kenar plastikleri kolay kolay zarar görmez. Alt kısmında kaymayı engelleyici silikonlar kullanılmıştır, bu yüzden sağlam duruş sahibidir. İletkenliği artıran altın kablo ucuyla ve yarım metre uzunluğuyla efektif ve kullanışlıdır.

Kablosu, siyah ve kırmızı kumaşla örülmüş olduğu için dayanıklıdır. Kaliteli bir görünüme sahiptir.

 

Çoğumuz özellikle, laptop kullanıcıları, giriş sayısı az USB’ler yüzünden günlük kullanımda bir takım sorunlar yaşayabiliyoruz. Örneğin, iki girişli bir laptop’ta, aynı anda; mouse, klavye, kulaklık, kamera veya telefon şarjını anda kullanamıyor olabilirsiniz. Sapasağlam 4 USB Port sahibi RU13 RPORT 4 PORTS USB HUB’ı gönül rahatlığıyla, kesintisiz ve rahat bir kullanım için tercih edebilirsiniz.