fbpx

Blog

Mekanik Klavyede Switch Farkları

Tercih SebepleriOyuncuların en önemli ekipmanlarından birisi olan klavyeler için yüzlerce farklı çeşit olması kafa karıştırıcı olabiliyor. Özellikle en ufak tepkime sürelerinin bile önemli olduğu klavyelerde hangi switch türünü seçmeleri gerektikleri konusunda oyuncular epey zorluk yaşayabiliyor. Temel Renk FarklarıTemel olarak mavi mekanik tuş dediğimiz tuş rengi “tıklamalı” olarak tanımlanırken kırmızı mekanik tuş dediğimiz ise “doğrusal” olarak […]

Oyuncular İçin Bayram Tatili

BİZ OYUNCULAR İÇİN BAYRAM TATİLİ NE İFADE EDİYOR? Bilgisayar oyuncuları için bayram tatili, birçok farklı nedenle önemlidir. İşte nedenlerinden bazıları:  Zaman Yönetimi: Bilgisayar oyuncuları genellikle çok yoğun bir yaşam tarzına sahip olabilirler. Okul veya işteki yoğun programları, arkadaşlarla buluşma planları ve diğer sosyal etkinlikler, oyuncuların oyun oynamak için zaman bulmalarını zorlaştırabilir. Bayram tatilleri, oyuncuların bu […]

Rush RK95 HAYMAKER Oyuncu Klavyesi görseli

Mekanik Klavye ve Normal Klavye Farkı Nedir?

Oyun severlerin son dönemde tercih etmeye başladığı mekanik klavyeler eskiden beri kullanılagelen klavye teknolojilerinin son yıllarda tekrar hayatımıza girmiş formudur.

Rush RCA131 oyuncu kasası ürün resmi

Oyun Kasası Nasıl Olmalı?

Genel olarak popüler oyunların oynanabilmesi için tercih edilen bilgisayarlar aynı zamanda popüler oyun bilgisayarları oluyor. Yani iyi bir oyun deneyimi yaşayabilmek için kullanıcılar genellikle marka ürünleri tercih ediyor.

Rush RC828 IRONICE Laptop / Notebook Soğutucu görseli

Notebook Soğutucusu Neden Kullanılır?

Dizüstü olarak tabir edilen fakat dizüstünde kullanılamayan cihazlar genellikle aşırı ısınması nedeni ile kullanılamıyor. Bunun yanında notebook kullanırken parçaların tam olarak ısınmaması nerede ise mümkün değil.

Ücretsiz kargo

Hızlı ve güvenli kargo

30 Gün koşulsuz iade

Memnuniyet garantisi

2 Yıl garanti

Garanti ve teknik servis

Güvenli ödeme

Vısa / Mastercard