fbpx

Blog

Mekanik Klavyede Switch Farkları

Tercih SebepleriOyuncuların en önemli ekipmanlarından birisi olan klavyeler için yüzlerce farklı çeşit olması kafa karıştırıcı olabiliyor. Özellikle en ufak tepkime sürelerinin bile önemli olduğu klavyelerde hangi switch türünü seçmeleri gerektikleri konusunda oyuncular epey zorluk yaşayabiliyor. Temel Renk FarklarıTemel olarak mavi mekanik tuş dediğimiz tuş rengi “tıklamalı” olarak tanımlanırken kırmızı mekanik tuş dediğimiz ise “doğrusal” olarak […]

Rush RK95 HAYMAKER Oyuncu Klavyesi görseli

Mekanik Klavye ve Normal Klavye Farkı Nedir?

Oyun severlerin son dönemde tercih etmeye başladığı mekanik klavyeler eskiden beri kullanılagelen klavye teknolojilerinin son yıllarda tekrar hayatımıza girmiş formudur.

Rush RCA131 oyuncu kasası ürün resmi

Oyun Kasası Nasıl Olmalı?

Genel olarak popüler oyunların oynanabilmesi için tercih edilen bilgisayarlar aynı zamanda popüler oyun bilgisayarları oluyor. Yani iyi bir oyun deneyimi yaşayabilmek için kullanıcılar genellikle marka ürünleri tercih ediyor.

Rush RC828 IRONICE Laptop / Notebook Soğutucu görseli

Notebook Soğutucusu Neden Kullanılır?

Dizüstü olarak tabir edilen fakat dizüstünde kullanılamayan cihazlar genellikle aşırı ısınması nedeni ile kullanılamıyor. Bunun yanında notebook kullanırken parçaların tam olarak ısınmaması nerede ise mümkün değil.

RM878 BOLD Oyuncu Mouse görseli

Oyuncu Mouse Özellikleri Nasıl Olmalı?

Gamer mouse da denilen oyuncu mouseları tercih edilirken göz önünde bulundurulması gereken özellikleri vardır. İdeal bir oyuncu mouse ile çok keyifli oyunlar oynamak mümkün olur.

Ücretsiz kargo

Hızlı ve güvenli kargo

30 Gün koşulsuz iade

Memnuniyet garantisi

2 Yıl garanti

Garanti ve teknik servis

Güvenli ödeme

Vısa / Mastercard